Dažniausiai užduodami klausimai


Kaip veiks programėlė?

Programėlė leis skanuoti alkoholinių prekių bar kodus siekiant sužinoti jų įprastą kainą. Matant jų įprastą ir dabartinę kainas, galima bus aptikti prekes, kurios šiuo metu yra parduodamos pigiau negu įprastai.

Kokiose platformose veiks ši programėlė?

Apple ir Android.

Ar galėsiu palyginti alkoholio kainas tarp skirtingų prekybos tinklų?

Ne, programėlėje bus pateikiama vidutinė neakcijinė konkrečios prekės kaina, nepriskiriant jos konkrečiam prekybos tinklui.

Kam man reikalinga ši programėlė?

Prekybos tinklai sugalvojo būdus apeiti reklamų draudimą, tačiau šie būdai nėra tobuli. Dalis prekybos tinklų šia informaciją pateiks specialiuose leidiniuose (ar internete leidinių pavidalu). Neturint rankose šių leidinių, yra beveik neįmanoma nusipirkti alkoholio pigiau. Taip pat numatyti informacijos būdai verčia vartotojus besąlygiškai pasitikėti prekybos tinklų pateikta informacija apie tai, kad konkrečios prekės išties parduodamos geresne, nei įprasta kaina. Tai suteikia priemones prekybos tinklams piknaudžiauti ir nepaklausias prekes pateikti kaip nupigintas (paliekant įprastą kainą). Šis įrankis leis įsitikinti, kad šios prekės parduodamos išties pigiau.

Ar programėlė neprieštarauja įstatymams?

Ne, nes programėlė nepateiks akcijų, nereklamuos konkrečių alkoholinių prekų, o tarnaus kaip pagalbinis įrankis ieškant prekių kurios parduodamos pigiau už jų įprastą kainą.

Ar programėlė bus nemokama?

Taip, tačiau kaikurios programėlės funkcijos gali būti mokamos.